Zapisz się

POUND GENERATION®

Jest to trening dla dzieci w wieku 6-12 lat, inspirowany grą na perkusji. Jest to nowa forma zajęć, w której wykorzystywane są specjalne pałeczki (RIPSTIX®). Są to ćwiczenia polegające na powtarzaniu prostych ruchów w rytm muzyki z użyciem pałeczek. To program skierowany do dzieci, który łączy ruch i muzykę w celu poprawy koncentracji, koordynacji, sprawności fizycznej i umiejętności pracy zespołowej. Dzieci nauczą się alternatywnych sposobów odkrywania ruchu, wykorzystania swojej kreatywności i bezkarnego robienia hałasu ;) - ostatecznie budując siłę, pewność siebie i samoświadomość. Ideą tego pomysłowego programu jest dążenie do rozwijania w młodych ludziach miłości do aktywności fizycznej na całe życie poprzez danie im pasji do niej we wczesnym okresie życia. POUND GENERATION® pozwala to osiągnąć poprzez połączenie podstawowej sprawności i zdolności motorycznych z muzyką, świetną choreografią oraz poważną ilością zabawy i hałasu!!! 

 

Zapisz się

ZUMBINI® 

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 0-3 lat oraz ich opiekunów.  To niezapomniane doświadczenie muzyczno-ruchowe. Zajęcia zapewniają kontakt z muzyką poprzez taniec, śpiew oraz grę na instrumentach. Spotkaniom towarzyszą wesołe i oryginalne piosenki w języku angielskim. Dobra zabawa na zajęciach jest motorem do naturalnego rozwoju umiejętności poznawczych, społecznych, fizycznych i emocjonalnych Maluchów. Opiekunowie obecni na spotkaniach aktywnie biorą w nich udział – wspólnie z dziećmi śpiewają, grają i tańczą.

Jeden cykl zajęć obejmuje 10 tematycznych spotkań w stałych grupach. Taka formuła zajęć zapewnienia Maluszkom maksymalny komfort, warunki do rozwoju, zabawy oraz budowania więzi.

 

 
 

Zapisz się

TANIEC TOWARZYSKI - taneczne ABC

To zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym. Mają charakter multidance, podczas nauki dzieci poznają pochodzenie, charakter i podstawy głównie tańców towarzyskich (cha cha cha, samba, jive, walc angielski, walc wiedeński, quickstep i inne) oraz tańców użytkowych. Zajęcia nie tylko edukują, to przede wszystkim aktywny ruch przy muzyce w gronie rówieśników sprawiający wielką frajdę.

Taniec jest najbardziej zróżnicowaną formą aktywności ruchowej. Kształtuje dziecko wielopłaszczyznowo. Ćwiczenia taneczne zawierają niezliczoną ilość elementów kształtujących motorykę: koordynację ruchową, gibkość, zwinność, równowagę. Oprócz aspektów ruchowych, taniec uwrażliwia dziecko na kontakt z muzyką, uczy poczucia rytmu. Ćwiczenia ruchowo–taneczne rozwijają szereg zdolności psychofizycznych oraz wyrabiają u dziecka poczucie estetyki i piękna, nadają ruchom płynności, lekkości, poprawiają płynność i sprężystość ruchu.

Zapisz się

Zapisz się

ZUMBA KIDS®

To zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat. To połączenie rytmów znanych z Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maximum zabawy i aktywności ruchowej w tym samym czasie. Zumba Kids® to zajęcia bezpieczne i skuteczne. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy. Dzięki Zumba Kids®, w krótkim czasie dzieci mogą nie tylko miło spędzić czas, ale także nauczyć się nowych układów tanecznych, tańców różnych kultur i ich historii, jak również budować świadomość zdrowego stylu życia. 

Zumba Kids® to nie tylko ćwiczenia i taniec. Zajęcia uczą szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć!

ZUMBA KIDS JUNIOR®

To zajęcia przystosowane dla dzieci w wieku 4-7 lat. Zumba Kids Junior® to zabawa łącząca ćwiczenia i taniec. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy. Dzięki Zumba Kids®, w krótkim czasie dzieci mogą nie tylko miło spędzić czas, ale także nauczyć się nowych układów tanecznych, tańców różnych kultur i ich historii, jak również budować świadomość zdrowego stylu życia. Podczas zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtują i rozwijają kreatywność, dyscyplinę oraz pamięć! Oprócz dobrej zabawy i hobby Zumba Kids Junior® może być wspaniałą drogą do przełamania wewnętrznych barier u dzieci. Czas spędzony na zajęciach pozwala na oswojenie się z własnymi słabościami, zachęca do działania oraz jest sposobem na zaakceptowanie siebie.

ZAJĘCIA DLA DZIECI

MILEO DANCE

Karolina Szafran

ul. Średnia 37/19H

62-100 Wągrowiec

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.