MILEO DANCE

Karolina Szafran

ul. Średnia 37/19H

62-100 Wągrowiec

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ!

Koszt: 

 

40 PLN - przy dokonaniu zapisu oraz płatności na jeden wybrany Masterclass 

75 PLN - przy dokonaniu zapisu oraz płatności na dwa Masterclassy

 

 

Zapisy:
Zapisu można dokonać na dwa sposoby.
 
1. Bezpośrednio klikając w poniższy link:

 

 
 
 
 

2. Poprzez wysłanie maila ze zgłoszeniem (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres info@mileodance.pl - w tytule wpisując "STEP CHOREO MASTERCLASS" ,"STEP FUNCTIONAL MASTERCLASS" lub "STEP MASTERCLASS COMBO".

W celu gwarancji uczestnictwa w warsztatach prosimy o dokonanie płatności do 2 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia zapisu. Wpłaty można dokonywać bezpośrednio w recepcji MILEO Dance & Fitness gotówką lub kartą oraz na konto bankowe z następującym opisem przelewu:

imię i nazwisko, nazwa wybranego masterclassu
 
Nieopisane przelewy nie będą brane pod uwagę. W przypadku braku płatności w powyższym terminie zapis zostanie anulowany.

 

Dane do przelewu: 
BANK POCZTOWY S.A.
15 1320 1537 4571 5848 2000 0001
MILEO Dance Karolina Szafran, ul. Średnia 37/19H, 62-100 Wągrowiec

 

 

  • Absolwent Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp.

  • Absolwent Medycznego Studium Zawodowego na wydziale Technik Masażysta

  • Od wielu lat związany z tańcem towarzyskim i nowoczesnym

  • Instruktor Fitness, Instruktor Tańca Sportowego oraz Trener Personalny, Trener OCR Biegów z przeszkodami

  • Szkoleniowiec i Prezenter fitness szkoły „Fitness University”

  • Nieustannie powiększa swoje umiejętności uczęszczając na międzynarodowych konwencjach, szkoleniach oraz warsztatach fitness w Polsce i za granicą

  • Finalista konkursu IFA New Talent w Rzymie

  • Zwycięzca konkursu  na prezentera podczas 10 Mikołajkowej Konwencji Fitness w Toruniu

  • Uczestnik konkursu Leaderfit'events w Paryżu.

  • Specjalizuję się w zajęciach choreograficznych i wzmacniających.

STEP MASTERCLASS
(CHOREO I FUNCTIONAL)
  Prezenter MACIEJ CHANDRYSIAK
 
Zapraszamy na pierwszy w Wągrowcu
STEP CHOREO i STEP FUNCTIONAL Masterclass (poziom basic).
 
Termin: 18 lutego 2023 godz. 16:00 i 17:30
Miejsce: MILEO Dance & Fitness ul. Średnia 37/19H, Wągrowiec
 
Plan STEP Masterclass:

 

Godz. 16:00 

STEP CHOREO - nauka od podstaw choreografii na stepie. Zajęcia polegające na stopniowym poznawaniu kolejnych elementów układu choreograficznego i ich modyfikacji, by na koniec zaprezentować cały układ choreograficzny. Świetna zabawa, wybuch endorfin i setki spalonych kalorii gwarantowane. 

 

Godz. 17:30

STEP FUNCTIONAL stanowi połączenie treningu funkcjonalnego z ćwiczeniami wykonywanymi na platformie treningowej. To kombinacja ćwiczebna w ruchu ciągłym na stepie. Trening wielofunkcyjny, który angażuje zarówno powierzchowne jak i głębokie grupy mięśniowe. Praca odbywa się w intensywności, która pozwala na spalanie dużej ilości kalorii.

 

Warsztaty poprowadzi:

 

MACIEJ CHANDRYSIAK

Prezenter i Master Trener

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

 

Regulamin:

1. Po zakupie karnetu, nie przyjmujemy zwrotów. Uczestnik może jedynie odsprzedać swoje miejsce innej osobie, po wcześniejszym powiadomieniu Recepcji, min. 24h przed wydarzeniem.

2. Wydarzenia organizowane przez MILEO Dance & Fitness odbędą się pod warunkiem zebrania grupy zawierającej min. 10 osób.

W przeciwnym razie Organizator ma prawo do odwołania wydarzenia i poinformowania uczestników telefonicznie/mailowo do 2 dni przed Masterclassem.

3. Zapisując się na Masterclass Uczestnik jest świadomy swojego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej i zapoznał się z poziomem warsztatów. Uczestnik bierze udział na własną odpowiedzialność, a Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za kontuzje Uczestników.

4. Niestosowne zachowania Uczestników podczas wydarzenia lub niestosowanie się do poleceń Instruktorów może skutkować wyproszeniem Uczestnika z Masterclassu.

5. Centrum zastrzega sobie prawo do wykorzystania materiałów filmowych i zdjęć wykonanych podczas Masterclassu do celów promocyjnych i informacyjnych. Uczestnik wydarzenia organizowanego przez MILEO Dance & Fitness akceptuje, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie.

6. Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!